לידיעת התושבים, הפקחים מחלקים דוחות חניה גם בימי שבת

גם ברחוב חרצית התושבים סובלים ממצוקת חניה שגדלה בעקבות בנייה ברחוב. אלא שהפעם זה כולל גם דו"חות חניה

פורסם בתאריך: 9.11.17 18:21

תושבת ראשון לציון הופתעה לגלות שקיבלה דוח חניה ביום שבת בבוקר. לטענת התושבת שמתגורר ברחוב החרצית, רכב חסם את החניה הפרטית שלה והיא נאלצה לחנות באדום לבן, נוכח מצוקת החניה באזור. ביום שבת, בשעות הבוקר, היא הופתעה למצוא דו"ח שעליו צוין "מטלת מוקד" וקנס של 250 שקלים.

"בחודשים האחרונים אנחנו מתמודדים עם מצוקת חניה קשה", היא מספרת, "בעיקר בשל העובדה שבשלושה בניינים בני שמונה קומות בונים מרפסות. בעקבות הבנייה חסמו לדיירים את אפשרות החניה במתחם הפתוח שמתחת לביתם וזה מאלץ אותנו להחנות ברחוב עצמו".

"שש שנים אני גרה ברחוב החרצית בקריית ראשון ומעולם לא נתנו לנו דו"ח חנייה ביום שבת בשעה שמונה בבוקר", היא מוסיפה, "שפת המדרכה צבועה באדום לבן מסיבה בלתי ברורה, כמו בהרבה מקומות אחרים בשכונת קריית ראשון ובכל שכונות המערב. לא חסמתי רכב אחר, לא הפרעתי לתנועה ולא לשדה הראיה".

"אפשר להתחשב באופן זמני במצב הקיים, להפעיל שיקול דעת. להסתכל מסביב ולראות שקיימת מצוקת חניה, במיוחד בסוף השבוע, מפני שבשלושה בניינים בני שמונה קומות בונים מרפסות וכי חסמו לדיירים את אפשרות החניה במתחם שמתחת לביתם ולכן כולם מחנים ברחוב עצמו".

 

אותה התושבת אינה היחידה שסובלת ממצוקת חניה בעקבות בנייה. כפי שפורסם כאן  גם תושבים ברחוב עולי הגרדום שבקרבת רחוב הכנרת סובלים ממצוקת חניה בעקבות הבנייה ברחוב. בחרצית הבעיה מטרידה לא פחות את התושבים.

"תמיד תשמעו צפירת רכבים בערבים כי תפסו למישהו את החניה", מספרת התושבת שקיבלה דו"ח, "אמנם קיים מגרש חניה לרווחת התושבים שמכיל 18 מקומות חניה אבל זה לא מספיק. הרי לכל משפחה יש לפחות שני רכבים. דיירים מחנים לא רק באדום לבן אלא על המדרכות, בפניות ובסיבובים ובמקומות שלא היינו מעלים על הדעת לחנות בהם מחוץ לרחוב שלנו. לצערי למרות שערערתי הערעור שלי לא התקבל אם כי קיוויתי שמישהו שם יתחשב ויהיה ער למצוקת הדיירים.

מעיריית ראשון לציון טרם נמסרה תגובה.

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר