בית משפט (צילום: JanPietruszka/depositphotos.com)
בית משפט (צילום: JanPietruszka/depositphotos.com)

עורכי דין לדיני משפחה בראשון לציון

דיני משפחה הוא תחום משפטי מורכב ורגיש בשל הפן האישי, המחלוקות הסבוכות בין בני הזוג וסוגיית הילדים, המייצרת מרכיב נוסף ורגיש במיוחד. לכן, חשוב לבחור עורך דין מקצועי, אמין ורגיש בהתאם, שיידע לנווט את המעורבים בתיק בצורה הגונה, ישרה ומכובדת. להלן כמה מעורכי הדין המומלצים לענייני משפחה, בפתח תקוה

פורסם בתאריך: 13.3.23 11:47

עו"ד מגשרת גילה עיני | בעלת משרד עו"ד המתמחה בתחום דיני משפחה, גירושין וגישור במשפחה באזור ראשון לציון והסביבה

עו"ד גילה עיני היא אחת מעורכות הדין המובילות בתחום דיני משפחה, גירושין וגישור במשפחה באזור ראשון לציון והסביבה, ולפחות מחצית מהתיקים שמגיעים אליה נפתרים בחדר הגישור. משרדה של עו"ד עיני נותן מענה לכל הסוגיות בדיני משפחה, לרבות ייצוג בבית המשפט ובבית הדין הרבני: גישור להסכם גירושין, הסכמי ממון, הליכי גירושין, אחריות הורית והסדרי שהות (או בטרמינולוגיה הישנה: משמורת ומשמורת משותפת), מזונות ילדים, מזונות אישה, ידועים בציבור, אפוטרופסות, אבהות, חלוקת רכוש, איזון משאבים, פירוק שיתוף, צוואות, ירושות, ייפוי כוח מתמשך ועוד. משרדה עובד בשיתוף פעולה עם מומחים המשלימים את מעטפת הייצוג בתחום המעמד האישי על כל רבדיו.

"אני מאמינה כי במאבק אין מנצח ואין מפסיד", מסבירה עו"ד עיני, שמציינת שעל מנת שהגישור יצליח, הצדדים צריכים לבוא כשהם מוכנים להתפשר ולהגיע להסכמות. "לכן, אני ממליצה לבני זוג בהליך גירושין לנסות לנהל הליכי גישור ולסיים את הסכסוך באמצעות הסכם הוגן, ובכך למזער את הפגיעה ולמנוע סכסוך משפחתי מכוער בבית המשפט. גישור זו הדרך הנכונה ביותר, במיוחד כאשר יש ילדים שלא פעם נאלצים להיחשף למלחמות הקשות והכואבות של ההורים. אני מנסה להוביל את ההליך למינימום עימותים משפטיים ברגישות הנדרשת, שכן זה ההבדל בין משפחה מסוכסכת לבין משפחה שלמרות הגירושין חיה בשלום. אולם יחד עם זאת, אני יודעת להבחין מתי אין ברירה ואת ההליך המשפטי יש לנהל בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, שם אני מתחייבת להשיג ללקוחותיי את התוצאה הטובה ביותר".

עו"ד עיני היא בעלת תואר שני במשפטים, יו"ר ועדת גישור במחוז מרכז בלשכת עורכי הדין, יו"ר ועדת קשר מודיעין במחוז מרכז בלשכת עורכי הדין, סגן יו"ר בפורום משפחה ארצי בלשכת עורכי הדין בישראל, מתנדבת ופעילה בגופים ציבוריים נוספים. הניסיון העשיר שרכשה בהיותה מתמחה אצל שופט בית המשפט לענייני משפחה הביא אותה להכרת הנושא בראייה מעמיקה ורחבה. לאורך השנים רכשה עו"ד עיני ניסיון רב בניהול תיקים בדיני משפחה בכלל ובנושא גירושין בפרט, והוכיחה לא פעם שיש לה את היכולת לנהל משברים מורכבים וקשיים הקיימים בסכסוכם בין בני משפחה תוך רגישות והבנה לצד נחישות והתמדה.

עו"ד עיני מציינת את אמונתה בחשיבות השקיפות מול הלקוחות, הזמינות ויכולתה להיות קשובה עבור לקוחותיה ברגישות רבה. "בתיקי גירושין מה שמנחה אותי הוא 'צדק', אני לא מנהלת מלחמה לשם מלחמה, אלא על מנת שהצדק ייצא לאור. הגישור מהווה עבורי שליחות מאחר שאני מצליחה לעזור לצדדים להתחיל חיים חדשים בהסכמות ולא עם מלחמות, בפרט כאשר מדובר עם משפחה שמעורבים בה ילדים".

לעולם המשפט הגיעה עו"ד עיני, לאחר ששמשה בתפקידים בכירים בחברות היי-טק גדולות ובינלאומיות. הידע שצברה לאורך השנים, מסייע לה לתכנן מהלכים ולמצוא פתרונות מחוץ לקופסה ובעיקר חידד עבורה את ההבנה שצריך לעשות כל שניתן לפרק את החבילה במינימום קרבות ומלחמות. "בחרתי לעסוק בדיני משפחה מכיוון שמדובר בתחום ייחודי, לא רק בפן המקצועי, אלא כזה שנוגע בחיים של אנשים ודורש יכולות, אמפתיה, הכלה, תכנון מהלכים, יצירתיות ובעיקר יכולת גישור והבנה. כאשר התיקים מסתיימים בהסכמות, זה מרגש אותי כל פעם מחדש ומזכיר לי מדוע בחרתי במקצוע הזה".

טלפון: 08-9573333

לאתר משרד עו"ד עיני >>> 

לפייסבוק גילה עיני עו"ד מגשרת – דיני משפחה, גישור, גירושין >>>

ליוטיוב >>>

עו"ד גילה עיני (צילום: פרטי)

עו"ד גילה עיני (צילום: פרטי)


עו"ד ריקי אופק אבן צור | מומחית לענייני משפחה, מקרקעין ופירוק חברות ומעניקה שירות באזור ראשון לציון

"לרוב ענייני משפחות הם סוגיה מורכבת, בין אם מדובר בבני זוג או במאבק ירושה. כשבני זוג מגיעים למצב של גירושין זו תקופה קשה בחייהם ובחיי ילדיהם; כשבני משפחה מגיעים בענייני רכוש ירושה או צוואה זוהי גם סוגיה לא קלה לגשר בין כל הצדדים. לכן, לצד המקצועית, הניסיון והפרקטיות בתחום, אני מביאה איתי רגישות והבנה", משתפת עו"ד ריקי אופק בן צור מומחית לענייני משפחה ופירוק חברות, העוסקת בתחום זה למעלה מ-20 שנה, ולקוחותיה מגיעים אליה מכל הארץ, ולא מעט מהם מאזור ראשון לציון.

עו"ד ריקי אופק אבן צור, נשואה ואימא לשני ילדים, בעלת תואר ראשון במשפטים L.L.B   מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, סיימה קורס הכשרת דירקטורים במכון מגיד, ושימשה בעבר באת כוחו של היועץ המשפטי לממשלה במשרד המשפטים באגף האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי לענייני משפחה. כמו כן, היא חברה בארגון הבינלאומי World Jurist Association, דבר שמאפשר לה להתמודד עם תיקים שמשרדים אחרים אינם יכולים לקבל. משרדה, מעניק שירות וייעוץ משפטי בנושאי ירושות, צוואות, גירושין, חלוקת רכוש ועוד. עו"ד אופק אבן צור, חרטה על דגלה במהלך השנים שירות אישי, מקצועי לצד אמפתיה ואנושיות לכלל לקוחותיה.

עו"ד ריקי אופק אבן צור (צילום: גליה פלד)

עו"ד ריקי אופק אבן צור (צילום: גליה פלד)

לאור הביקוש הרב, פתחה עו"ד ריקי אופק שלוחה במשרדה המתמחה בטיפול במקרקעין, וזאת על מנת לאפשר ללקוחותיה לקבל סל שירותים כולל תחת קורת גג אחת במיוחד בתקופה הקשה של הגירושין. זאת לצד הרחבת המשרד עם שלוחה נוספת ברחוב הארבעה (מגדל המוזיאון) בתל אביב. בנוסף, לעו"ד אופק אבן צור יש פינה משפטית קבועה בערוץ 14, שבה היא מייעצת בנושאי גירושין, רכוש ונדל"ן ומשיבה מדי שבוע בשידור לשאלות של הצופים.

חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה, פתרונות יצירתיים ויחס חם ואמפתיה לצד מקצועיות

ייחודיותו של המשרד, מעבר לפן המקצועי וניסיון רב השנים בענייני דיני משפחה ופירוק חברות, באה לידי ביטוי באופן החשיבה היצירתית של עו"ד אופק בן צור, המתאמצת לספק בכל עת מתן פתרונות יצירתיים עבור לקוחותיה. "כשמגיע אלי תיק חדש אני קודם כל מנסה להבין מה קורה בין בני הזוג, ללמוד על מערכת היחסים ביניהם ולהבין מיהן הנפשות הפועלות באותה סיטואציה. אין תיק אחד שדומה למשנהו, הכותרת היא אותה כותרת, גירושין, צוואות ועוד, אבל השחקנים משתנים כל הזמן. לכן, העבודה שלי לא מסתיימת בידיעת החומר, הפסיקות והדינים, אלא בפן האנושי וההבנה שכל אחד יכול להיות בצד זה מתישהו בחייו וכיצד אני יכולה להבטיח תהליך בטוח, יעיל שיסתיים על הצד הטוב ביותר, לצד רגישות, אמפתיה ואנושיות".

בייצוג תיקי דיני משפחה מדגישה עו"ד אופק בן צור את החשיבות שבדאגה ובשמירה על טובת הילדים "גירושין זה תהליך לא פשוט, הן עבור בני הזוג והן עבור הילדים שגם עליהם להתמודד עם פירוק המשפחה. לכן, החשיבה על טובת הילדים היא בראש מעייננו ואנחנו עושים הכל בשביל להקל עליהם בתהליך".

משרד עורכי דין אופק אבן צור

השלוחה בירושלים: רחוב דיסקין 9א', מגדל וולפסון.

השלוחה בתל אביב: רחוב הארבעה (מגדל המוזיאון).

טלפון: 02-5770095, נייד: 052-5399374.  

לאתר >>> 

לפייסבוק >>>

 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר