יועצי משכנתאות בראשון לציון. תמונה ממאגר Shutterstock
יועצי משכנתאות בראשון לציון. תמונה ממאגר Shutterstock

יועצי משכנתאות בראשון לציון שכדאי להכיר

תהליך בחירת המשכנתא מהווה את אחד הנושאים המורכבים ביותר, אך גם מהחשובים ביותר בחיים שיש לעשותו בצורה מושכלת. יצאנו להכיר יועצי משכנתאות מובילים מראשון לציון וחזרנו עם המסקנות

פורסם בתאריך: 29.5.19 23:16

באור חיובי- ייעוץ משכנתאות, כלכלה המשפחה והעסק

אורטל ברוך, כלכלנית ויועצת משכנתאות מוסמכת, הקימה את "באור חיובי- ייעוץ משכנתאות, כלכלת המשפחה והעסק" לאחר שצברה שנים של ניסיון ככלכלנית וליוותה כלכלית עשרות משפחות בהתנדבות במסגרת עמותת פעמונים. אך היתרון הגדול שלה הוא הניסיון הפרטי, בזכותו היא יכולה באמת להבין אנשים שחווים משבר כלכלי. משפחתה של אורטל חוותה משבר כלכלי לא קל, ובעזרת שיטה כלכלית שפיתחה הצליחה לצאת מהמשבר, ולעלות על דרך המלך. היום היא משתמשת באותה שיטה שפיתחה כדי לבנות תכנית כלכלית נכונה ומותאמת אישית לכל אחד.

את ההסמכה כיועצת משכנתאות עשתה במכון רדליך של האוניברסיטה הפתוחה, לאחר שהבינה שאנשים רבים לא באמת מבינים את פרטי העסקה החשובה ביותר שיעשו בחייהם. אורטל רואה בלקיחת משכנתא חלק בלתי נפרד מהתנהלות כלכלית כוללת, לכן לצד ייעוץ המשכנתא היא בונה תכנית ייעוץ כלכלית מותאמת אישית לכל לקוח ולקוח, "משכנתא צריכה להיות מותאמת לצרכים הכלכליים בהווה וגם בעתיד", מסבירה אורטל, "חשוב לי מאוד להשיג ללקוחות את ההצעה הטובה ביותר למשכנתא מהבנקים, אבל לא פחות חשוב הוא היום שאחרי, איך חיים עם המשכנתא ואיך עומדים בהתחייבויות ושומרים על הנכס".

הרצאה בכנס התנהלות כלכלית נכונה בעסק

אורטל ברוך בהרצאה בכנס התנהלות כלכלית נכונה בעסק

אורטל מדגישה כי היום יותר מתמיד תכנית ייעוץ כלכלית היא חובה עבור כל מי שמתכנן לקחת משכנתא, בגלל מאגר הנתונים החדש של בנק ישראל. היום יועצי המשכנתאות חייבים להוציא דו"ח חיווי אשראי עבור כל לקוח שמעוניין לקבל משכנתא, ולדו"ח יש השפעה מכרעת על האם יקבל משכנתא ובאילו תנאים. "להתנהלות כלכלית נכונה יש השפעה אדירה על תנאי המשכנתא שתקבלו מהבנק", מסבירה אורטל, "מצבם הכלכלי של הלקוחות, החזרי הלוואות, חריגות מהמסגרת ואפילו תשלומי הארנונה, כל אלה יכולים לגרום להערה שלילית או חיובית. אני מדריכה את הלקוחות איך להתנהל כדי להעלות את דרוג האשראי, ועם המידע החיובי הזה אוכל להשיג  עבורו תנאים טובים יותר, לתכנן עבורו משכנתא מנצחת המשולבת עם תכנית מנצחת לכלכלת המשפחה, שבעזרתה יוכל לדעת איך לחיות טוב עם המשכנתא ואיך לקצר את חייה."

שיטת הייעוץ וההכוונה הכלכלית של אורטל מבוססת על שיטת ה"מעטפות", לפיה בשלב הראשון חיים רק על מזומן, עם רישום מסודר ומדויק, "השיטה הזו מטמיעה התנהלות כלכלית נכונה, ורבים לא יודעים שגם המיליונרים הגדולים ביותר יודעים בדיוק לאן הולך כל שקל", מסכמת אורטל, " התנהלות כלכלית נכונה ובעיקר נבונה תביא אתכם לחיים יותר נוחים, עם היכולת להגשים את היעדים הכלכליים שלכם, בלי ריבית על מינוס והלוואות, וגם תסייע לכם לתכנן משכנתא מנצחת ומותאמת בדיוק לכם וליעדים הכלכליים שלכם".

באור חיובי- ייעוץ משכנתאות, כלכלה המשפחה והעסק

אורטל- 052-4755611

מייל: [email protected]

מעבר לאתר

מעבר לעמוד הפייסבוק

באור חיובי- ייעוץ משכנתאות, כלכלה המשפחה והעסק

באור חיובי- ייעוץ משכנתאות, כלכלה המשפחה והעסק


בצעד בטוח, מתאימים לך משכנתא

יועץ משכנתאות מקצועי הוא כזה היודע לזהות את הצרכים והיכולות של לקוחותיו, ולהתאים להם את תנאי המשכנתא האופטימליים. משכנתא מותאמת בתנאים טובים תחסוך ללקוחות כסף רב לאורך זמן. לדברי לימור גבאי, יועצת משכנתאות בראשל"צ.

"יועץ משכנתאות טוב, מנוסה ומקצועי מסתכל 10 שנים קדימה, כך שהמשכנתא תתאים ללקוחות לאורך כל תקופת החזר המשכנתא. יש משמעות גדולה האם מדובר בזוג בגילאי ה- 50-60 שיפרוש לפנסיה בקרוב או האם אלה זוג צעיר שקונה את דירתו הראשונה ולוקח משכנתא ראשונה". אומרת לימור גבאי יועצת משכנתאות, בעלת בצעד בטוח, חברה לייעוץ משכנתאות. "אני תופרת חליפה לפי מידה- משכנתא שמתאימה לצרכים והמאפיינים של המשפחה".

לימור גבאי עוסקת גם בתחום ייעוץ לכלכלת המשפחה. ניסיונה הרב והעשיר והכלים האפקטיביים אותם רכשה בתחום כלכל המשפחה מאפשרים לה להעניק ללקוחות המעוניינים לקחת משכנתא, לראות תמונה רחבה, כוללת ונכונה של המשכנתא המתאימה להם ביותר "ניסיוני המקצועי כיועצת לכלכלת המשפחה הוא שמאפשר לי להבין כמה עולה תינוק, ילד, מתבגר וחייל. אני יודעת איך להתנהל כלכלית כשמדובר בזוג צעיר, זוג מבוגרים או הורה יחידני עצמאי- הכל בהתבסס על הניסיון המקצועי והאישי שלי בחיים".

חברת צעד בטוח היא חברה לייעוץ משכנתאות בניהולה של לימור גבאי, יועצת משכנתאות בראשון לציון. בצעד בטוח תסייע לכם בהשגת מימון משכנתא לרכישת דירות, נכסים מסחריים, בניה עצמית, מיחזור משכנתא קיימת ומשכנתא הפוכה. צעד בטוח מציעים כשירות נוסף מינוף כלכלי באמצעות משכון נכס קיים להלוואה לכל מטרה כגון: איחוד הלוואות, סיוע כלכלי לילדים וכדומה. כל זאת באמצעות מתן שירות מקצועי, לווי צמוד ואישי ושירות אדיב לאורך כל התהליך תוך שימוש בניסיונה העשיר של לימור גבאי כיועצת משכנתאות במערכת הבנקאית.

לימור גבאי הפכה ליועצת משכנתאות פרטית אחרי שנים בהם שימשה כיועצת משכנתאות בבנק. "אני מכירה את התנהלות הבנקאית ואין ספק שהדבר מאפשר לי להתנהל מול הבנק בקלות וביעילות". אומרת לימור גבאי. "אני דוברת "בנקאית שוטפת". התחנכתי במערכת הבנקאית ואני מכירה את השפה והתרבות הבנקאית. תודות לכך קל לי לתקשר עם פקידי הבנק. אני מכירה את גבולות הגזרה ואיך ישפיע כל שינוי בתיק על התמהיל כולו".

לימור מתמחה בעסקת רכש לכל אורכה גם בהיבט הביטחונות- למרות שבפועל תפקידו של יועץ המשכנתאות מסתיים ברגע שחותמים על מסמכי הבנק. "בשל העובדה שאני מכירה את ההתנהלות, אני מלווה את הלקוחות גם לאחר קבלת מסמכי הביטחונות מהבנק. אני לא עורכת דין ולא מחליפה אותו אלא עובדת בשיתוף פעולה מלא עם עורך הדין של הלקוח והבנק. ניסיוני הרב מאפשר לי להבין חוזים וכתבי התחייבות ומסמכים משפטיים של הבנקים. אני מגשרת על פערים בחלק השני של לקיחת משכנתא ומוודאת שהכל מתנהל באופן תקין".

"חשוב להבין שתמהיל משכנתא המותאם אישית יהיה זה שיסייע ללקוחות לקבל תנאי משכנתא טובים ויחד עם זאת לחיות נכון. הניסיון רב השנים שלי במערכת הבנקאית, השירות המקצועי, התמיכה והליווי וערוצי התקשורת הפתוחים שיש לי עם לקוחותיי  ופקידי הבנק הם אלה שמאפשרים לי להתאים את המשכנתא הטובה ביותר ללקוח ולחסוך לו כסף וזמן "

בצעד בטוח, מתאימים לך משכנתא

לימור גבאי, יועצת משכנתאות בראשון לציון

טלפון: 052-5654993
מעבר לאתר
מייל: [email protected]
מעבר לעמוד הפייסבוק

לימור גבאי. צילום: בלה הלל שחר

לימור גבאי. צילום: בלה הלל שחר


שירן בר עוז, יועצת משכנתאות בראשון לציון

קניית דירה נחשבת לעסקת חיינו וחשוב לעשות זאת מלווים באנשי מקצוע שיהפכו את התהליך לקל ופשוט. רבים מאיתנו לוקחים משכנתא מהבנק במטרה להגיע לדירת החלומות. יועץ משכנתאות טוב ומקצועי יהיה זה שיאפשר לכם לקחת את המשכנתא המתאימה לכם בצורה האופטימלית ביותר.

"חשוב להבין שהמשכנתא שאנחנו לוקחים נחשבת בעצם להלוואה הכי ארוכה, מורכבת וגדולה שניקח על מנת להגשים את החלום ולרכוש דירה" אומרת שירן בר עוז, יועצת משכנתאות פרטית ממשכנתא בהתאמה אישית. "למרות גודלה והמורכבות שלה מדובר באחד הכלים המימוניים הטובים ביותר שמוצעים כיום ובבואנו לקבל משכנתא חשוב לבצע אותה בליווי אישי ומקצועי של יועץ משכנתאות פרטי ומיומן".

"כיום כדי לרכוש דירה רובנו נזקקים למשכנתא. רוב הרוכשים הפוטנציאליים מתייחסים לפרמטר אחד בכל מערך השיקולים בעת בחירת משכנתא מתאימה- הריבית אותה נחזיר. אולם חשוב לתת את הדעת לתמהיל המתאים והמשתלם ביותר מתוך מגוון השיקולים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת משכנתא מתאימה.

כמו כן חשוב להבין את מהות העסקה שמהווה פרמטר משמעותי בבחירת התמהיל מכיוון שקיים הבדל בין עסקה שבה הנכס מיועד למגורים לבין עסקה שבה הנכס מיועד להשקעה.  יועץ משכנתאות מקצועי יודע לבחון את מערך השיקולים ולהיות קשוב באשר לצרכים, למהות העסקה, ליכולות הפיננסיות ולרצונות של הלקוחות, מבקשי המשכנתא".

מה היתרון בהרכבת משכנתא במסלול מתאים?

"הרכבת המסלולים על ידי ייעוץ וליווי מקצועי באופן מדויק ופרטני לכל לקוח, תסייע בחיסכון גדול בתשלומי הריבית של עשרות אלפי שקלים ולעיתים גם מאות אלפי שקלים של חסכון".

אז גובה הריבית כן חשוב?

"בוודאי שיש חשיבות לגובה הריבית אולם זה לא הדבר היחיד שחשוב. להרכבת המשכנתא ישנה השפעה רבת שנים על אורח חיינו. חשוב שלצד תשלומי המשכנתא נמשיך לנהל את ביתנו עם הבנה והתייחסות מתאימה לצרכים המשתנים בו כמו ילדים שמתווספים למשפחה, חופשות משפחתיות, רכישת מכוניות ותשלומים שוטפים. חשוב שגובה המשכנתא שנשלם יהיה כזה שיאפשר לנו גם לחיות ולא להיחנק תחת נטל תשלומי המשכנתא".

שירן בר עוז הינה יועצת משכנתאות פרטית בעלת ניסיון וידע מקצועיים וניהוליים בתחומי המשכנתאות, הבנקאות והנדל"ן. שירן הינה בעלת תואר MBA במנהל עסקים בהתמחות משאבי אנוש ומימון, בוגרת מכללת פסגות ופוקוס- האקדמיה למשכנתאות ובנוסף בעלת רישיון תיווך. כמו כן, שירן חברה בהתאחדות יועצי המשכנתאות בישראל.

"העובדה כי ברשותי ידע וניסיון רב אותם צברתי בעבודתי בתחום הנדל"ן ובמערכת הבנקאית, מאפשרת לי לראות תמונה רחבה ולהביא לידיעת הלקוח את כל האפשרויות העומדות בפניו. היחס האישי, הבנת השיקולים, הרצונות והיכולות הפיננסיות של הלקוח מאפשרות לי ליצור משכנתא בהתאמה אישית בהתאם לפרופיל הפיננסי של הלקוח".

בין השירותים המוצעים במשכנתא בהתאמה אישית של שירן בר עוז: משכנתא חדשה בהתאמה אישית, מיחזור משכנתא ליווי פיננסי והלוואות לכל מטרה. את כל השירותים הללו מעניקה שירן תוך מתן יחס אישי, לווי מקצועי לאורך כל התהליך- כולל ייצוג הלקוחות במשא ומתן מול הבנקים בעת בחינת מסלולי המשכנתא המתאימה ביותר.

"מטרתי כיועצת משכנתאות היא להפוך את התהליך לפשוט ויעיל ולהעניק לכם שקט נפשי וחסכון כספי. תודות לניסיוני הרב במערכת הבנקאית ובתחום הנדל"ן אוכל לסייע במתן פתרונות יצירתיים ונכונים עבורכם- פתרונות שיאפשרו לכם להשיג את המשכנתא המותאמת לכם אישית והמשתלמת לכם ביותר ! "

שירן בר עוז, יועצת משכנתאות בראשון לציון

נייד: 052-5787000

דרך עדן 9, ראשון לציון

מעבר לאתר

מעבר לעמוד ה‏פייסבוק

מעבר לעמוד האינסטגרם

כרטיס ביקור דיגיטלי 

שירן בר עוז. צילום: ג׳קי גריאני

שירן בר עוז. צילום: ג׳קי גריאני

 

 

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר