יועצי מס בראשון לציון שכדאי להכיר
יועצי מס בראשון לציון שכדאי להכיר

יועצי מס בראשון לציון שכדאי להכיר

הגיע זמן הגשת הדו"ח השנתי? המיסים השנתיים נראים לכם מוגזמים? ואולי, אחת מהרשויות בכלל חייבת לכם כסף ולא להפך? בענייני הכספים שלכם לא כדאי לקחת סיכון. הכירו יועצי מס מומלצים בראשון לציון שיעשו לכם סדר בניירת, בעסק ובבנק

פורסם בתאריך: 21.4.19 15:05

זילבר ייעוץ מס

משרד זילבר יועצי מס בראשון לציון, הוא משרד בוטיק, וותיק, אישי ובעל מוניטין רב, המספק שירותי מס, שירותים עסקיים, הכנת מס, תכנון מס, ופתרון בעיות מס. המשרד הוקם בשנות ה- 80 ע"י חיים זילבר האב, אחד מהכלכלנים המוכרים והמבוקשים ביותר באזור הדרום והמרכז.

בשנת 1991, הצטרפה למשרד בתו של חיים – שושי זילבר, שבחרה לחזק ולקדם את העסק המשפחתי. היא סיימה את לימודי ייעוץ מס בשנת 2005 במכללה למנהל, ומאז עוסקת בתחום וגורפת הצלחות. המשפחה עלתה מליטא בשנת 1975, ודוברי רוסית רהוטה. בהתאם לכך, הם מספקים מגוון שירותים פיננסיים לדוברי השפה הרוסית, שבוחרים בהם כמשרד האיכותי והמוביל בתחום.

שירותי המשרד

מלבד ייעוץ מס והכנת דו"חות שנתיים לרשויות המסים, התנהלות מול המוסדות: מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, ובנקים (לצורך אישור הכנסות למשכנתא, הלוואות לקרן המדינה ועוד(, מספק המשרד שירותים מגוונים ומקיפים, ביניהם: סיוע ללקוחות בפתיחת עסקים, הכנת תכניות עסקיות, שירותי הנהלת חשבונות שוטפת, וחשבות שכר. שושי זילבר אף מסייעת לעורכי דין העוסקים בדיני עבודה ומטפלים בלקוחות אשר לא קיבלו את מלוא הזכויות מהמעביד. שושי מבצעת את חישובי השכר והריביות עבור עורכי הדין.  היא שימשה פעמים רבות כעד מומחה בבית המשפט לענייני עבודה, כמו כן, התנדבה בעמותת מ.נ.ע – מרכז זכויות נשים עירוני בראשון-לציון וסייעה לנשים רבות בחישוב הפרשי ההצמדה והריביות של המזונות, לצורך תביעות בבתי המשפט.

שושי זילבר

שושי זילבר

על היתרונות שמספק משרד זילבר ייעוץ מס ללקוחותיו, אומרת שושי זילבר:

"היחס מאוד אישי ואותנטי, הלקוחות מגיעים בעיקר מפה לאוזן בזכות המוניטין שצברנו עם השנים ואנו דואגים להצדיקו. בתפישה שלנו, הלקוח מעל הכל ואין בעיה שלא נמצא עבורה פתרון, גם אם יש צורך בסיוע ע"י מומחים חיצוניים בתחומים נוספים.

משרד זילבר מצטיין בלהיות שותף לכל דבר לעסק של לקוחותיו. בדומה לשותפים מהימנים או חברים במועצת המנהלים של הלקוח, אנחנו כאן כדי להחליף עמו רעיונות ומידע לשדרוג והצלחת העסק. המטרה שלנו היא לדאוג למספרים, כדי שלקוחותינו יוכלו להתמקד בניהול העסק שלהם. ההצלחה הפיננסית של הלקוח היא המטרה שלנו, ואנו עושים הכל בכדי למקסם את הרווחים שלהם ואת ההחזר על ההשקעה, וזה מוכח בפועל".

כתובת המשרד: רוטשילד 55, ראשון לציון

טלפון: 03-8505423

פקס: 03-9673753


משה בן מאיר – ייעוץ מס

בניגוד לרבים מאתנו, משה בן מאיר ידע כבר בתיכון איך הקריירה שלו עומדת להראות וכבר 15 שנים שהוא עצמאי בתחום החשבונאות והמיסים. "כבר בתיכון עשיתי שנת י"ג של תעודת חשבונאי מדופלם" מספר משה. "בצבא ספגתי פציעה והשתחררתי עם נכות. במקום לשבת בבית, העדפתי ישר לצאת וללמוד. ידעתי שתחום המיסים והחשבונאות הוא עבורי והלכתי ללמוד יעוץ מס. התחלתי כשכיר וכשהתחילו לפנות אליי לקוחות מהמשרדים בהם עבדתי וביקשו ממני לטפל להם בתיקים, החלטתי להיות עצמאי. התחלתי עם 3 תיקים ומשם צמחתי. היום יש לי משרד משלי עם 7 אנשי צוות שכל אחד מהם אחראי על מחלקה אחרת כגון ייעוץ מס, חשבות שכר, הנהלת חשבונות, החזרי מס שבח ועוד, ואני מפקח על הכל".

על הלקוחות

עיקר הלקוחות המגיעים למשרד של משה בן מאיר הם עצמאיים, ובעיקר בעלי מקצועות חופשיים כגון רופאים, עורכי דין ועוד, אך הם גם עובדים עם חברות גדולות כגון זכייניות של רשתות שונות ומציעים להם שירות ייעוץ פיננסי, ליווי כלכלי, ייעוץ מס וכמובן שירות הנהלת חשבונות. לצד העבודה השוטפת, מתגלים לא פעם החזרים ופתרונות יצירתיים. "לא מזמן הגיע אלינו לקוח, פרופסור" מספר משה, "וביקש שנכין לו את הדו"ח השנתי. תוך כדי הכנת הדו"ח גילינו שהיו לו בשנה הקודמת שתי עסקאות מקרקעין. ביקשנו את אישורו, ביקרנו את כל השומות והמסמכים הנדרשים ואחרי קצת עבודה התקשרנו אליו ושאלנו אם הוא רוצה להגיע כדי לקבל כמעט 200,000 ₪ החזר".

שירות מכל הלב

משה הולך עם הלקוחות שלו ומלווה אותם בכל תחום כלכלי, אך לא רק. "לקוחה אחרת הגיעה אלינו, עוסקת פטורה שהגיעה בעקבות המלצה של לקוח אחר שלי" אומר משה. "בדיעבד הבנו שהיא פתחה את העוסק שלה באופן עצמאי ב-30 לדצמבר בשנה מסוימת. מן הסתם, ההכנסות שלה עמדו על אפס לאותה השנה. היא שאלה את הפקיד כאשר פתחה את העוסק אם היא תצטרך להגיש דו"ח על אותה שנה ונאמר לה שלא. היא הגיעה אלינו אחרי שנתיים שלא הגישה דוח עם חובות ועיקולים מפה ועד שנה הבאה. שלחנו אינספור מכתבים ובכל זאת הוצאה לפועל הגיעו אליה הביתה ואמרו לה שיש לה 24 שעות לשלם את החובות. פניתי לפקיד השומה יום למחרת וקיבלתי תשובה מזלזלת ומבטלת. הוא אמר לי "אני לא מבטל אף קנס. שתשלם את הכל ואם לא, אני מעקל". שאלתי אותו "למה אתה מתנהג כך?" והוא ענה בזלזול "כי מותר לי". זה הרגיז אותי מאד. פעלנו בכל הצינורות המקובלים והשגנו שתי מטרות. אותו מפקח קיבל נזיפה ושבוע לאחר מכן כל הקנסות והחובות בתיק בוטלו".

דרך הסיפורים ניכר כי משה הוא אדם אשר אוהב את המקצוע שלו ומוכן ללכת רחוק עבור לקוחותיו. "הדבר שאני הכי אוהב במקצוע זה לתת ייעוץ" אומר משה. "היתרון הוא שאין לי עסק אחד אותו אני מלווה וכל הזמן זה אותו הדבר, אלא כל יום שונה, כל יום אני נפגש עם עסקים שונים וכל עסק הוא עולם ומלואו. יום אחד זה חנות, יום למחרת זה יצרן, יום אחר כך זה סניף של קופיקס. כל הזמן יש משהו חדש"

וטיפ לפני סיום

"חשוב לי שהלקוחות שלי יבינו אותי. אנחנו מדברים בגובה העיניים, לא זורקים מילים מסובכות. אנחנו מתייחסים לכל עסק כאילו זה העסק שלנו, וכשמישהו מגיע לייעוץ אני עונה לו את התשובה שהייתי עונה לעצמי לו היה זה העסק שלי. הטיפ הכי חשוב שלי זה שבאמת לא צריך להעלים כספים. אני נתקל בעוסקים פטורים שכל ההכנסות שלהם עומדות על 40,000 ₪ בשנה, הכנסה שאין עליה מיסים בכלל. אני ממליץ להם לפרוץ את תקרת הזכוכית של העוסק הפטור ולא להתחבא מאחוריה!"

 

משה בן מאיר

טלפון: 050-8688425
טלפון במשרד: 08-9173567
כתובת המשרד: לוין אפשטיין 9, רחובות
מעבר לאתר 

משה בן מאיר. צילום: אודי מוצני

משה בן מאיר. צילום: אודי מוצני


משרד לוי מרים ונחום מיכל – הרבה יותר ממשרד ייעוץ מס וחשבונאות

"חלק גדול מהלקוחות שלנו עובדים אתנו כבר כמעט 30 שנה", מספרת מיכל נחום. "המשרד שלנו הוא משרד לייעוץ מס, אך הלקוחות שלנו הפכו במרוצת השנים כבר לסוג של משפחה. אנו מכירים את העסקים שלהם לעומק, את העובדים ואפילו את בני המשפחה, וכך יוצא שלפעמים אנו משמשים גם סוג של יועצים אישיים", מוסיפה מיכל בחיוך.

משרד ייעוץ מס וותיק ומנוסה, הפעיל משנת 1992.

משרד לוי מרים ונחום מיכל הינו משרד לייעוץ מס וחשבונאות, המציע מגוון רחב של שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים. המשרד הוותיק ובעל מוניטין רב, פעיל משנת 1992 בניהולה ובבעלותה של מרים לוי, ובתה, מיכל נחום, שהצטרפה למשרד בשנת 2003. שתיהן יועצות מס וחשבונאיות מדופלמות.

בגלל האופי המשפחתי של המשרד והקשר שנוצר במהלך השנים עם הלקוחות, הלקוחות זוכים לשירות אישי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. "אנו מקפידות על מקצועיות ומצוינות בשירות, יושרה ואכפתיות, היות ואלו הערכים שמנחים אותנו גם בחיים וגם בעבודה" מציינת מיכל.

בין מגוון השירותים המוצעים במשרד לוי מרים ונחום מיכל – ייעוץ מס וחשבונאות: משכורות, שירותי הנהלת חשבונות, שירותי ייעוץ מס, החזרי מס לשכירים, חשבות שכר, ביטוח חיים ופנסיה. מרים ומיכל עובדות עם חברות וארגונים, ובעיקר עם עצמאיים: עוסקים מורשים ועוסקים פטורים.

מוניטין והיכרות עמוקה ורבת שנים עם רשויות המס, מס הכנסה וביטוח לאומי

"להנהלת המשרד היכרות רבת שנים עם רשויות המס, מס הכנסה וביטוח לאומי. ויותר מכך, ישנם לקוחות שקיבלו מהם המלצות עלינו והגיעו דרכם". מציינת מיכל, ומדגישה "יש לכך חשיבות מכרעת במקרים רבים".

מרים לוי, יועצת מס מוסמכת, מנהלת חשבונות מדופלמת וסוכנת ביטוח חיים ופנסיה. שירתה כגזברית הראשית של לשכת יועצי המס בישראל מחוז תל אביב. בעלת שם מוכר במוסדות השונים, תוצאה של עבודה נאמנה ומסורה במשך שנים רבות.

מיכל נחום, גם היא יועצת מס מוסמכת ומוכרת בלשכת יועצי המס בישראל, וצברה מוניטין משל עצמה במהלך 14 שנים של עבודה. ובנוסף, בן זוגה של מרים לוי, שגם הוא שותף במשרד, שימש בעברו כמפקח במס הכנסה, ובעל ניסיון רב ונצבר.

למידה מתמדת וסטנדרטים גבוהים של מקצועיות ושירות

על היתרונות במשרד, אומרת מיכל נחום: "ראשית, המוניטין והוותק, המגיע עם משרד איכותי הפעיל מזה שלושה עשורים. ועל אף שמדובר במשרד וותיק, אנו עושים שימוש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, שמתממשקים למערכות של ביטוח לאומי, מס הכנסה ומע"מ, על מנת להבטיח שירות מהיר ותשובות מידיות ללקוחותינו".

בנוסף להנהלת המשרד, כמובן, המשרד כולל צוות של מנהלות חשבונות, והמשרד מקפיד על כך שכולם יהיו מעודכנים בתקנות ובחוקים המשתנים תדיר, וכן, יציאה להשתלמויות והכשרות, כדי להמשיך ולהיות הכי מעודכן בתחומו.

"מדובר בתחום שכל טעות בו או עבודה לא מקצועית עלולים לגרום לעסק נזק כספי רב ולכן אסור להתפשר בנושא זה", מסבירה מיכל ומציינת בגאווה "כנראה שלקוחות מבינים את זה, כי אנו לא עוסקים כמעט בשיווק ורוב לקוחות המשרד הגיעו מפה לאוזן, אך בזכות השם שלנו והשירות המסור צברנו מאות לקוחות במשך השנים מאז הקמת המשרד".

כתובת המשרד: סחרוב 17 ראשון לציון.

מעבר לאתר 

טלפון: 03-5539905

מיכל נחום יועצת מס. צילום: אושרי מוסנדי

מיכל נחום יועצת מס. צילום: אושרי מוסנדי

הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר