דורון אוזן והמתמודדים
דורון אוזן והמתמודדים

יו"ר פרלמנט הנוער: יהונתן סמואלסון – בנה של אנסטסיה מיכאלי

ליהונתן סמואלסון, תלמיד כיתה י"ב בישיבה התיכונית בני עקיבא ברמת אליהו, יש אג'נדה ואמא שנתנה עצות ובעיקר סייעה לתלות שלטים

פורסם בתאריך: 15.11.17 17:49

לאחר חודשים רבים שבהם עמלו שלושת המועמדים לבחירות ליו"ר פרלמנט הנוער של ראשון לציון, נבחר יהונתן סמואלסון, תלמיד הישיבה התיכונית בני עקיבא ברמת אליהו. סמואלסון, תלמיד כיתה י"ב, התמודד לבחירות, מול  אופיר חזן, תלמידת כיתה י"ב בתיכון יגאל אלון ועידן מארש תלמיד כיתה י' מהגימנסיה הריאלית.

קמפיין בחירות כלל סרטונים ביוטיוב ופעילות נמרצות ברשתות החברתיות, בשביל לצבור את אהבת חבריהם, הבוחרים. בשבוע האחרון התקיימו הבחירות הדמוקרטיות אליהם הגיעו לאולם התדר במרכז הנוער והצעירים, ראשון לציון 300 בני נוער שכללו 56 נציגי מועצות תלמידים מרחבי העיר בכדי לבחור את יו"ר פרלמנט הנוער העירוני החדש.

צפו בסרטון הבחירות של יהונתן סמואלסון:

במהלך היום, שלושת המתמודדים הציגו את עצמם ואת האג'דה שהם חושבים שיש לקדם בקרב בני הנוער. הם נשאלו שאלות על ידי הקהל, והופנו אליהן שאלות מטעם ראש מינהל חברה ונוער רפי דהן, אביבית כהן מפקחת רשותית, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק הצעירים והנוער דורון אוזן ומראש מינהל קהילה דפנה שקורי – בפאנל שהונחה על ידי שי כהן מנהל תחום ההתנדבות העירוני. בסופו של היום נבחר ברוב קולות סמואלסון שיחליף את יו"ר פרלמנט הנוער היוצאת ויוי קורולקוב שזכתה לשבחים על עבודת למען בני הנוער בעיר.

סמואלסון, ברכות, יש אג'נדה מסוימת שהגעת איתה לתפקיד ואתה חושב לקדם בקרב בני הנוער העיר?
"כן, אני רוצה להיות כמו שאומרים על מדינת ישראל שהיא מדינה לכל אזרחיה כך אני רוצה לייצג את כולם. להיות כאן בשביל כל בני הנוער מכל המגזרים, האמונות והנטיות. לא משנה מאיפה כל אחד מגיע".

האם אירע מקרה מסוים שגרם לך לדבוק דווקא בנושא זה?
"כשהייתי במסע השראלי. נסענו בכל הארץ, מצד אחד התנחלויות מצד שני בתל אביב. פעם הגיע אדם עם דעות שמאלניות ומנגד הגיע אדם חרדי. ראיתי שאף אחד לא מסכים עם השני. לכל אחד יש את האמונה שלו, עליה הוא יילחם. זה גרם לי להרגיש אחריות שאני צריך לעזור לאנשים למצוא את המכנה המשותף".

אתה חושב שהיות ואמך, אנסטסה מיכאלי כיהנה כחברת הכנסת, הלכת בעקבותיה לתחום?
"אני לא בטוח בתשובה כי מצד אחד אני זוכר שהיית הרבה פעמים בכנסת עם אמא וספגתי קצת מכל ועדה שהייתי בה אבל אני לא חושב שזה משהו שהגיע לי מהמקום הזה אלא מהאופי שלי ומהווי עם החברים".

במה היא עזרה לך במהלך קמפיין הבחירות?
"היא נתנה לי קווים מנחים, הסבירה לי איך ציך לנאום, תמכה בשיחת הרגעה ערב לפני יום הבחירות ואפילו עזרה לי לתלות שלטי בחירות. כל מתמודד צריך שייראו אותו. היא הייתה חלק חשוב מהקמפיין".

"אני גם עמדתי פעם כיו"ר מועצת תלמידים ותראו לאן הגעתי, אני מאחל הצלחה ליהונתן יו"ר הפרלמנט החדש ולכל המתמודדים" בירך ראש עיריית ראשון לציון, דב צור. המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק הצעירים והנוער, דורון אוזן, הוסיף: "אני רואה חשיבות רבה במועצת הנוער, חזקה ומייצגת. מדובר בגוף אשר תורם לנוער ומסייע לפעילות אגף הנוער והצעירים שמצדו ממשיך להעניק את התמיכה והסיוע לטובת הנוער והצעירים בראשון לציון. אתם העתיד שלנו".

 

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר