גן ילדים, אילוסטרציה ChiccoDodiFC depositphotos.ocm
גן ילדים, אילוסטרציה ChiccoDodiFC depositphotos.ocm

נפתח הרישום המקוון לגני הילדים ולכיתות א' בראשון לציון. איך נרשמים?

ההרשמה צפויה להימשך כשלושה שבועות. במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה. כל הפרטים בכתבה

פורסם בתאריך: 24.1.23 09:29

מתכוננים לשנת הלימודים תשפ"ד: אתמול, יום שני, ה-23.1.23, פתחה עיריית ראשון לציון את הרישום לגני הילדים העירוניים ולכיתות א' לשנת הלימודים הקרובה. ההרשמה צפויה להימשך כשלושה שבועות עד ליום ראשון, ה-12.2.23. במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. כמו כן, בדומה לשנה שעברה, גם תלמידי החינוך המיוחד בגנים ובבתי הספר יוכלו לבצע רישום מקוון באתר.

הרישום לצהרוני גני הילדים ולכיתות א' לשנה"ל תשפ"ד יתקיימו גם השנה בנפרד מהרישום לגן ולכיתות א'. הרישום לצהרוני גני הילדים יפתח רק לאחר קבלת השיבוץ לגן בסביבות חודש מאי, וכך גם לגבי הרישום לצהרון לכיתות א'. הנחיות לביצוע הרישום לצהרוני הגנים ולצהרוני בית ספר יפורסמו באתר החברה העירונית.

השנה קיימה עיריית ראשון לציון כנס וירטואלי להורי ילדי הגנים ביום ראשון, 22.1.23, בשעה 20:00, בהשתתפות ראש העירייה – רז קינסטליך, מ״מ וסגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך – ליאל אבן זהר, ראשת מינהל החינוך – אטי אדר וגורמי החינוך הרלוונטיים.

קינסטליך אמר: "אנחנו נערכים כבר כעת לשנת הלימודים הבאה. בדומה לשנה שעברה, מערכת הרישום המקוונת פשוטה, זמינה ונגישה לכולם בכל שעות היממה. ההורים יכולים לרשום את הילדים ללא לחץ ובלחיצת כפתור מבלי להגיע פיזית לעירייה. ראשון לציון, זוכת פרס החינוך הארצי, תמשיך להוביל בחינוך נגיש ושווה לכולם גם השנה".

מ״מ וסגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך, ליאל אבן זהר, הוסיפה: ״בשנים האחרונות נעשתה בעירייה מהפכה של ממש בסדרי ההרשמה לגנים ובתי הספר והיום הרישום נעשה באופן מקוון, בנוחות מהבית ובשירות יעיל, ועל כך תודתי הרבה לצוותי הרישום במינהל החינוך והתקשוב שעושים לילות כימים בהיערכות לתקופות הרישום. יש לי בקשה והמלצה להורים היקרים: בבת אחת נרשמים עשרות אלפי ילדים, ולכן המלצתי לכם – הירשמו בנחת. לפניכם שלושה שבועות ואין כל יתרון להרשמה בשעה הראשונה של פתיחת הרישום. ברכת אהבה והצלחה לילדים".

 

ואיך מתנהל תהליך הרישום? בעירייה מסבירים שמדובר בתהליך רישום ידידותי ונוח. בכניסה למערכת באתר הרישום המקוון יש להזין תעודת זהות של ההורה ולאחר מכן יש להקליד את מספר תעודת הזהות של התלמיד. יש לוודא כי כתובת התלמיד תואמת את הכתובת בפועל. בהמשך, ולצורך הגנה על פרטיות המידע, יש להקליד פרטי זיהוי נוספים. לאחר מכן, ברישום לגן לדוגמה, תוצג רשימת הגנים באזור המבוקש. יש לבחור את הגן בו מעוניינים ההורים בעדיפות ראשונה וגן נוסף בעדיפות שנייה, לאחר מכן יש להזין פרטי תשלום בכרטיס אשראי. בסיום התהליך יישלח מסרון למספר הנייד שהוזן במערכת ובו מספר הפנייה המאשר את קליטת ההרשמה.

הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2023, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש מאי 2023. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לבית התושב לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום. השיבוץ למסגרות החינוך המיוחד יהיה בכפוף לאפיון התלמיד/ה בוועדת זכאות, ובהתאם למסגרות הקיימות.

חשוב להדגיש כי אין חשיבות לסדר ההרשמה, ובלבד שהרישום ייעשה בתקופת הרישום המוכרזת. מוקד טלפוני ייעודי לקבלת סיוע ומענה לשאלות יהיה זמין בימים א'-ה', בין השעות 08:30-16:00, בטל' שמספרו: 03-9547979. שירות וואטסאפ עירוני, כולל קבלת מידע רלוונטי, טפסים מקוונים, זימון תורים וקבלת שאלות מנציג אונליין בכתובת: http://bit.ly/3i7cALs; או בהודעת וואטסאפ למס': 03-9542799.

 

תגובות

אין תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר