מועצת ההורים העירונית

גם בראשון לציון מצטרפים למאבק נגד תשלומי ההורים

בישיבת הנהגת ההורים העירונית ומועצת ההורים בעיר, הוחלט לקחת חלק במאבק שמוביל פורום ועדי ההורים היישובים: "קוראים להורים לא לשלם את מס הגולגולת השנתי"

פורסם בתאריך: 6.9.17 17:39

מועצת ההורים העירונית בראשון לציון הודיעו כי  יצטרפו למאבק בנושא תשלומי הרשות. בכך, יצטרפו ההורים מראשון לציון למאבק בנושא שמוביל פורום ועדי ההורים עוד מתחילת שנת הלימודים.

"אנו קוראים להורים לא לשלם את מס הגולגולת השנתי גם אם יופעל לחץ על ידי המנהלות אשר מהוות נציגות של שר החינוך. ההורים צריכים לדעת לעמוד על שלהם בכדי שנוכל לבטל את עניין זה. מספיק אנחנו משלמי על שיעוריים פרטים ועל דברים שמערכת החינוך לא מספקת לילדינו", אמר יו"ר ועד ההורים העירוני, אבי צרף.

בעקבות ההחלטה, בבתי הספר היסודיים יתקיימו החרגות בכדי לא לפגוע בסדר התקין של פעילויות כמו השאלת ספרים, בריכה, תשלומי תכנית לימודים נוספת, בדומה לכך בבתי הספר העל יסודיים יבוצעו החרגות תשלום למגמות, השאלת ספרים, ביטוח, תשלומי תכנית לימודים נוספית, ובכיתות י"ב טיול שנתי ומסיבת סיום.

יחד עם זאת, תיתכן פגיעה באירועים שנתיים שונים, כמו הצגות, טיולים, מסיבות סוף שנה והדפסת דפים בבתי הספר.

ממשרד החינוך נמסר: "ועדת החינוך בכנסת אישרה את תשלומי ההורים לשנת הלימודים תשע"ח. יודגש כי אין שינוי בתשלומי ההורים ביחס לשנה הקודמת, תשע"ז".

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר