אירוע דקירה

ניסה לרצוח את אשתו וקיבל עבודות שירות ומאסר על תנאי

בית משפט השלום בקרית-גת גזר 250 שעות עבודת שירות ומאסר על תנאי לתושב ראשון לציון שפצע את אשתו בסכין במהלך ויכוח

פורסם בתאריך: 28.12.17 09:57

גבר אשר ניסה לדקור את אשתו ולאחר מכן להתאבד, קיבל, לאחר תחינות מבית המשפט, עבודות שירות ומאסר על תנאי שיופעל מיידית לאחר עבירת אלימות נוספות מצידו. האירוע התקיים לפני כשנה וחצי בשכונת נווה דקלים בראשון לציון, אז החלו בני זוג להתווכח, כאשר האישה מודיעה לבעל כי ברצונה להתגרש לאחר 13 שנות נישואין. הוויכוח שהחל בשעות הערב והמשיך בשעת הלילה המאוחרת כאשר הנאשם מעיר את אשתו ומודיע לה כי היא הרסה לו את החיים. בנסיבות אלה, המתלוננת מנסה לצאת מהדירה על מנת להזעיק עזרה, אולם הנאשם חוסם בגופו את היציאה. בסופו של דבר האישה מצליחה לצאת ולאחר שצלצלה לעזרה בבית השכן, אז הנאשם תוקף אותה ודוחף אותה בחזרה לדירה.

לאחר מכן הנאשם נוטל סכין מהשולחן בדירה, וגורם לה לשריטה בבטנה. לאחר שלהב הסכין נשבר, פונה הנאשם למגירת הסכינים בדירה ונוטל סכין נוספת, מניף גם אותה לעבר אשתו ופוצע אותה בשטחיות בידה. עוד ובהמשך ולאחר שגם הלהב של הסכין השנייה נשבר, הנאשם נוטל סכין נוספת, שלישית במספר ומנסה לחתוך את עצמו בידו.

בחקירתו  מסר הנאשם כי הוא מצטער על מעשיו וכי כיום הוא ביחסים טובים עם אשתו ועם שלושת ילדיו. כמו כן הנאשם סיפר אודות המאמצים הרבים שהוא משקיע בכלכלת ילדיו, וביקש שלא לגזור עליו עונש שיגדע את מקור פרנסתו.

במהלך התקופה שלאחר אותו המקרה ביצע התושב שני ניסיונות אובדניים. באחד הניסיונות נגרמו לו שברים רבים בגופו, והוא נזקק לשני ניתוחים ולהליך שיקום בבית חולים. על מצבו הנפשי המעורער של הבעל העידה אשתו שסיפרה כי לאחר שפצע אותה, הנאשם ניסה לשלוח יד בנפשו כשניגש למרפסת הדירה במטרה לקפוץ ממנה, מעשה שנמנע לאחר שמנעה בעדו להתאבד.

במהלך הקראת גזר הדין התייחסה השופטת נגה שמואלי-מאייר לעובדה שהנאשם היה עצור כחודש וחצי מאחורי סורג ובריח ובמשך תקופה ארוכה נוספת היה נתון תחת תנאים מגבילים, ובכלל זה תחת פיקוח אלקטרוני ובמעצר בית, בין אם במהלך שהותו בבתי החולים ובין אם במעצר הבית.

בסופו של דבר גזרה את דינו לעבודות שירות בהיקף של 250 שעות ומאסר מותנה למשך 9 חודשים, אשר יופעל אם תוך תקופה של 3 שנים מהיום הנאשם יעבור כל עבירת אלימות

תגיות:

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר