עורכי דין בראשון לציון. מאגר Shutterstock
עורכי דין בראשון לציון. מאגר Shutterstock

עורכי דין מומלצים בראשון לציון

מצוידים בידיעת החוק וברזי המקצוע, ניסיון מקצועי, שירות איכותי, וותק מרשים שצברו בזכות הישגיהם המוכחים, הם ילחמו עבורכם לצדכם להשגת הצדק. הכירו את עורכי הדין המובילים בראשון לציון, העומדים בראש רשימת ההצלחות והמוניטין

פורסם בתאריך: 13.12.18 12:16

עו"ד אריה רייף – קניין רוחני ומשפט מסחרי

אחד מהמרכיבים החשובים בתהליך הקמה והפיתוח של עסק או מוצר, הוא הסימן המסחרי (המותג).

לסימן המסחרי הרשום, יש מגוון יתרונות שיגנו עליכם כבעלי העסק בשמירה על המותג, ובנסיון למנוע מהמתחרים לעשות שימוש בשם שלכם, או הדומה לו.

מדובר בתחום מורכב. על מנת להבטיח כי ההגנה על המותג תהיה אפקטיבית, חשוב מאוד להיעזר בעורך דין מקצועי ומומחה בתחום.

משרד עורכי דין רייף את רייף פועל משנת 2000, ולעו"ד אריה רייף ניסיון וותק מקצועי של כ- 25 שנה. משרדו מטפל בשני תחומים עיקריים: תחום הקניין הרוחני – כולל תחום סימני מסחר ופטנטים, והתחום המסחרי – ייצוג של חברות בכלל הענייניים המשפטיים שלהן: חוזים, הסכמים, התקשרויות ועוד. בנוסף, המשרד עוסק גם בתחום הנדל"ן ובתחום ההוצאה לפועל (באמצעות עו"ד יוסף יוסף).

מהו התהליך במקרה של רישום סימן מסחרי לבית עסק?

"ברגע שאדם מחליט על שם למותג שלו הוא פונה אלינו, ואנו דואגים לטפל בכל התהליך מא' – ת', לרבות ייעוץ אסטרטגי ראשוני, ומאמץ להתגבר על כל קושי העשוי להתעורר במהלך הדרך".

מה חשוב לבדוק בעת בחירת סימן מסחרי?

"חשוב לבדוק שלא קיים סימן מסחרי זהה, וכן שהסימן איננו גנרי או מתאר. לדוגמה: את הסימן 'אפל' אפשר היה לרשום ביחס למחשב או טלפון אבל אי אפשר לרשום אותו ביחס לחנות תפוחים. סימן לא יכול להיות מתאר או גנרי  – הוא חייב להיות ייחודי.

הסימן החזק ביותר הוא מילה שלא היתה קיימת לפני כן, כמו 'גוגל', כיוון שהוא תמיד ייחשב לייחודי. מילה שקיימת, אבל אין לה שום קשר לסחורה – כמו "אפל" ביחס למחשבים – אף היא תהיה סימן חזק.

במשרדנו, אנו עוסקים בצד הרישום וגם בצד ההגנה  – אכיפת הסימן הרשום מול חקיינים".

מדוע חשוב מאוד לרשום את סימן המסחר של העסק?

"רישום הסימן אינו יקר, אולם הוא שווה הרבה כסף לעסק. בנוסף על הגנת המותג, הוא גם יכול להוסיף שווי רב לעסק, במקרים של השקעה או אקזיט, ולאפשר הקמת רשת זכיינים".

מהם השירותים שאתם מספקים בתחום המשפט המסחרי?

"בתחום המשפט המסחרי אנו מספקים סל שירותים משפטיים ביניהם: הסכמי השקעה, רכישת או מכירת עסקים, הסכמי הפצה, הסכמי עבודה מול עובדי החברה, ועוד.

בין היתרונות הבולטים שלנו בתחום זה הם היושרה שלנו, והעובדה שאנו דו לשוניים – אנגלית ועברית ויש לנו קשרים מעולים עם העולם המסחרי והמשפטי בסין".

משרד עורכי דין רייף את רייף טל: 03-7444478

קישור למייל

קישור לאתר

עורך דין אריה רייף. צילום: "צ'יק צ'אק צילום אירועים".

עורך דין אריה רייף. צילום: "צ'יק צ'אק צילום אירועים".


עו"ד חן בוארון- מקרקעין, צוואות וירושות 

בין אם אתה משקיע בנדל"ן או אדם פרטי המוכר או רוכש דירה, מדובר בעסקאות שערכן הכספי משמעותי וגבוה. במקרים אלו, ליווי של עורך דין מומחה בתחום המקרקעין והנדל"ן עוד בשלבים הראשונים הוא קריטי שכן כך תוכלו למנוע טעויות שעשויות להיות מתורגמות להפסד כספי משמעותי ועוגמת נפש מיותרת. חשוב לדעת שלכל עורך דין יש תחום התמחות עיקרי , ולכן בעסקת מקרקעין פונים לעו"ד מקרקעין ולא לעו"ד לתעבורה לדוגמא, בדיוק כמו שאתם לא פונים לאורטופד כשיש לכם כאב שיניים.

חן בוארון- משרד עורכי דין, הוא משרד בוטיק המספק שירות וייעוץ משפטי בתחום דיני המקרקעין לרבות עסקאות מכר ורכישה של דירות יד שנייה, עסקאות רכישה מקבלן, הסכמי שכירות, עסקאות קומבינציה, תמ"א 38, פינוי בינוי, וכמובן מיסוי מקרקעין (שמשפיע על כדאיות העסקה). בנוסף, מאחר ובאופן טבעי אנשים מורישים נכסי מקרקעין, המשרד מתמחה גם בדיני הצוואות והירושות, ומקפיד תמיד להיות מעודכן בפסיקה והחקיקה בתחומים אלו בכדי להעניק ללקוחותיו את השירות המקצועי והיסודי ביותר.

עו"ד חן בוארון, מייסדת ומקימת המשרד, תמיד ידעה שהיא תהיה עורכת דין מאחר והמקצוע מתאים לתכונות האישיות שלה ואף ממקסם את יכולותיה, ולכן זה בלתי נמנע שמהר מאוד היא הפכה לאחת מעורכות הדין הטובות והמקצועיות ביותר בתחומה. "אני מאמינה שאם בן אדם באמת אוהב את מה שהוא עושה הוא בהכרח יהיה טוב בו" , אומרת עו"ד בוארון.

עו"ד בוארון ליוותה מאות עסקאות מקרקעין, וטיפלה באלפי לקוחות מרוצים, ובכל זאת המוטו שלה הוא להעניק לכל לקוח ולקוח את ההרגשה והתחושה שהוא הלקוח היחיד במשרדה על ידי כך שהיא מעניקה את היחס האישי והזמינות המלאה, ומלווה את הלקוחות יד ביד עד לקבלת התוצאה הטובה והאפקטיבית ביותר.

משרד עו"ד חן בוארון הוא בין המשרדים הבודדים המספקים שירות של "ייפוי כוח מתמשך".

תיקון "ייפוי כוח מתמשך" ל"חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות, תשכ"ב-1962" שהוכנס לפני כשנה, מאפשר לכל אדם בגיר וכשיר את היכולת להחליט ולשלוט בעצמו (ולא ע"י בית משפט ) מי יקבל בשמו החלטות רפואיות ו/או רכושיות בענייניו, במקרה ובו הוא יאבד את היכולת הפיזית או הקוגנטיבית, ואף הנפשית לעשות כן. "לדעתי מדובר בבשורה של ממש, אם עד לתיקון בית המשפט הוא שהחליט מי ימונה כאפוטרופוס, וזה לאו דווקא היה הרצון של אותו אדם, וזה גם גרם לסכסוך משפחתי ומאבק משפטי, כיום ניתן למנוע זאת באמצעות התיקון הגאוני הזה שנקרא יפוי כח מתמשך".

עורכת דין חן בוארון

עורכת דין חן בוארון

כתובת המשרד: עולי הגרדום 28, ראשון לציון

חן בוארון משרד עורכי דין

טלפון: 050-2230260


משרד עורכי דין אלטמן – סעיד ושות'

כשעומדים בפני חוב גדול ומכביד שאין כל דרך לפרוע, הגשת בקשה לפשיטת רגל היא אחת הדרכים ההגיוניות להתמודד עם המצוקה. אצל מרבית האנשים אשר נקלעים למצב המעיק של החוב, פשיטת רגל היא פתרון אולטימטיבי, אחרים – יעדיפו לבחור באפשרויות אחרות כגון: הסדרי נושים ואיחוד תיקים.

משרד עורכי דין אלטמן סעיד ושות' מתמחה בתחום פשיטות רגל, הוצאה לפועל והסדרי חובות. המשרד קיים משנת 2000, ועו"ד סעיד מחזיק ב 18 שנים של ניסיון מוכח, מקצועי וללא תחרות בתחום.

עו"ד סער סעיד בוגר אוניברסיטת סטפורדשיר באנגליה, בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) ומחזיק ברישיון לעריכת דין. עו"ד עדי אלטמן הינה בוגרת אוניברסיטת סטפורדשיר באנגליה, בעלת תואר ראשון במשפטים (LL.B) ומחזיקה ברישיון לעריכת דין.

משרד אלטמן סעיד ושות' פועלים הן בתחום המסחרי ומייצגים חברות גדולות, והן לקוחות פרטיים ועסקים קטנים, כמו כן  מייצגים הם חייבים לפני ובמהלך פשיטת רגל ועריכת הסדרי נושים.

"מאחר ואנחנו מכירים היטב את המערכת הבנקאית ואת הפסיכולוגיה של הנושים וכיצד היא פועלת, את התנהלות ההוצאה לפועל ומערכת המשפט, אנו מספקים את הפתרון הנכון והטוב ביותר עבור כל חייב, לפי מה שמתאים עבורו ולרצונותיו. לא לכל אחד מתאימה פשיטת רגל". אומר עו"ד סעיד "אחד היתרונות שלנו הוא שאנו מגיעים להסדרים מאוד נמוכים ביחס  לגובה החוב –  של עד 5%".

"עבור מי שאינו מעוניין להצהיר על פשיטת רגל או שזה לא מתאים במקרה שלו, נציע אפשרויות אחרות של איחוד תיקים, הסדרי נושים, ועוד. אנו מקפידים ללוות את הלקוח, יד ביד, לאורך כל הדרך. עומדים לצדו בחקירות אצל הנאמן ובהליכים בבית המשפט, ולא 'עוזבים אותו' להתמודד לבד". מאחר וייצגתי במשך שנים רבות חברות ביטוח וגופים מסחריים אחרים, אני מכיר את החשיבה הן של הנושים ובאי כוחם והן של החייבים  וזה מהווה יתרון משמעותי עבור לקוחותיי". עו"ד סעיד מציין, ומוסיף, "מרבית הלקוחות שלנו מסיימים הפטר כבר לאחר 18 חודשים".

עו"ד סער סעיד עוסק מזה 17 שנים בתחומים הבאים:  הוצאה לפועל וחדלות פירעון, פשיטת רגל ונדל"ן. עו"ד סער סעיד אמון על מחלקת ההוצאה לפועל, ותחת ניהולו מאות רבות של תיקים. בין היתר, מטפל עו"ד סער בגביית חובות ובהסדרי נושים של לקוחותיו. כמו כן הוא פועל בסינרגיה עם מחלקת הליטיגציה  לשם גביית פסקי הדין שמתקבלים, באופן הנותן מעטפת שלמה ומלאה לצורכי הלקוחות.

הוא מעניק ייעוץ ושירותי ליטיגציה ומלווה לקוחות בהתנהלותם מול הבנק בתחומים שונים, לרבות לקוחות שנקלעו לבעיות כלכליות ונתבעים על ידי בנקים.

עו"ד עדי אלטמן סעיד עוסקת מזה 18 שנים בתחום האישות, מייצגת לקוחות פרטיים בבתי המשפט לענייני משפחה, בבתי הדין הרבניים השונים ובערכאות הערעור.

כתובת המשרד: הרצל 71, ראשון לציון

קישור לאתר

טלפון: 03-9565233

טלפון: 050-3914411
עו"ד סער סעיד

עו"ד סער סעיד


עו"ד מוטי שחר

עו"ד מוטי שחר

משרדו של עורך דין מוטי שחר, עוסק בלשון הרע, פגיעה בפרטיות, תביעות כלכליות ואזרחיות, דיני חברות ועסקים.

המשרד קיים משנת 2010 ומנוהל במקצועיות ובמומחיות, שומר על אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד לצד הענקת שירות אישי ומקצועי לכל לקוח ולקוח.

עו"ד שחר רכש את השכלתו במכללה האקדמית נתניה, את התואר השני עשה באוניברסיטת בר אילן. במשך מספר שנים עבד במחלקה המשפטית של המועצה להשכלה גבוהה, ולאחר מכן שימש כיועץ של פרופ' מנואל טרכטנברג שהיה בזמנו יו"ר הוועדה לתכנון ולתקצוב. בהמשך פתח את משרדו הנוכחי.

"נכון להיום אני מייצג החל מסכסוכי שכנים, דרך סכסוכים עסקיים, פגיעות במוניטין עסקי, וכן מייצג אנשי ציבור שנפגעו משיימינג".

כיצד הרשתות החבריות תורמות לעניין השיימינג ולשון הרע?

"הבעיה הגדולה ביותר ברשתות החברתיות היא, שאין צנזורה. יושב אדם בעל עסק או לקוח החש כי  נפגש ממשהו ואוטומטית רץ לרשת לוקח לו 3 דקות לכתוב פוסט מזעזע, שגורם נזק כלכלי משמעותי לחברה או לאדם אותו הוא מכפיש. שני מקרים מפורסמים זכורים לנו מהשנים האחרונות, של התאבדות בעקבות לשון הרע ברשתות החברתיות, זה מצב נוראי. מעבר לכך, הנתונים בעולם מדברים על אחוז התאבדויות גבוה מאוד בעקבות שיימינג בפייסבוק. אנשים עושים זאת בלי להבין את ההשלכות של הפוסט שכתבו, ובעל העסק נאלץ להתמודד ולשקם את השם שלו, כשאחת הדרכים הטובות להתמודד היא במסגרת תביעה".

התביעה עוזרת למוניטין?

"יש לתביעה 3 מטרות עיקריות: לשקם את המוניטין, לנסות ולהחזיר את השם הטוב – במידה ובמסגרת פסק הדין, בית המשפט קובע כי לא היו דברים מעולם, ניתן לפרסם את פסיקת בית המשפט כנגד הפוסט המאשים באותה רשת חברתית. הפסיקה מהווה הוכחה לכך שלא היתה אמת בדבריו של כותב השיימינג. המטרה השלישית היא השגת פיצוי כספי לתובע, כך שהוא גם יוכל להשתקם כתוצאה מהשיימינג וגם כותב הפוסט השקרי יוכל להבין את חומרת המעשה שעשה, כשהיה עליו לשלם כתוצאה מכך".

תוכל לתת דוגמה למקרה של לשון הרע בו טיפלת?

"אקח לדוגמה גננת מאוד נחמדה מהדרום שכתבו עליה פוסט מזעזע, ובסופו של דבר בית המשפט קבע שלא היו דברים מעולם ומדובר באמא היסטרית שלא הבינה נכון את הסיטואציה ומיהרה לבצע שיימינג. בית המשפט קבע כי הגננת הינה מטפלת טובה ומסורה ולא היתה הצדקה לדברים ובית המשפט פסק פיצוי יפה לגננת על הפגיעה בשמה הטוב. פסק הדין פורסם במקומון בדרום והיה פולו אפ, כך הגננת ניקתה את שמה הטוב".

מהם אותם סכסוכים עסקיים בהם משרדך מטפל?

"אלו יכולים להיות סכסוכים בין שותפויות בשלבים הראשונים להקמת העסק או כשכבר מגיעים לבית המשפט הדבר הטוב ביותר הוא להסדיר את היחסים העסקיים כבר בשלב ההקמה שכן ברגע שיש כסף יכולות להגיע גם צרות, וצריך לראות איך מסדירים בדרך הטובה ביותר. תביעה משפטית היא המוצא האחרון שכן בדרכי הידברות ומו"מ ניתן להגיע לתוצאות טובות, אך בלית ברירה, משרדי יודע להעניק שירותים משפטיים שיסייעו ללקוח במסגרת תביעות משפטיות".

כתובת המשרד: רחוב דוד סחרוב 5, ראשון לציון

קישור לאתר 

טלפון: 072-2343435

קישור לדוא"ל


הירשמו עכשיו לקבלת עדכונים על הנושאים שמעניינים אתכם

כתבה שיווקית


 

אולי יעניין אותך גם

תגובות

🔔

עדכונים חמים מ"השקמה ראשון לציון"

מעוניינים לקבל עדכונים על הידיעות החמות ביותר בעיר?
עליכם ללחוץ על הכפתור אפשר או Allow וסיימתם.
נגישות
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר
הורידו את האפליקציה
לחוויה מהירה וטובה יותר